Zapraszamy państwa do zapoznania się z nasza ofertą:

film ślubny i fotografia to nasza specjalność

               ustalamy szczegóły 

           różne pakiety foto-video   

ślub, wesele, sesja plenerowa 

pracujemy na terenie brzeska, bochni, krakowa. jeśli jest taka potrzeba wyjeżdżamy również do krajów ue. naszą pracę traktujemy bardzo poważnie i odpowiedzialnie.

Fotografia reportażowa i plenerowa oraz film wykonane przez studio weddingmedia. eu ukazują waszą radość i niepowtarzalne wzruszenia. Działamy w Krakowie, Bochni, Brzesku, a tak właściwie to nie tylko w Małopolsce, ale również w całym kraju i poza jego granicami.
Poprzez brak naszej ingerencji w Wasze zachowania
w tych wyjątkowych chwilach ślubu i wesela, w naszym reportażu ukazujemy naturalność oraz ukryte, prawdziwe emocje. Umiejętne, w pełni profesjonalne indywidualne podejście oraz doskonały kontakt z naszymi klientami to atuty, zdobyte doświadczeniem oraz nieszablonowym podejściem na każdym kroku przy realizacji powierzonego nam przez Was zadania.
Film ślubny studio weddingmedia. eu stworzony przez,
naszego kamerzystę wyglądać będzie nastrojowo,
romantycznie albo dynamicznie i nowocześnie – dla nas żadne wyzwanie nie stanowi problemu. Reportaż filmowy, filmowanie ślubu i wesela ukazujące przebieg uroczystości, albo oryginalny teledysk ślubny – to nasz klient dokonuje wyboru formy w jakiej chce mieć tą pamiątkę ślubu i wesela. Zatrzymanie w kadrze emocji, umiejętne ukazanie ich w realizowanym filmie docenione przez naszych klientów sprawiają nam wiele przyjemności oraz radości, którą dzielimy się z odbiorcami naszej pracy. Dlatego nagrany, a następnie fachowo i nietuzinkowo zmontowany film ślubny w którym uwalniamy naszą kreatywność sprawia przyjemność i dostarcza wielu wzruszeń wśród oglądających wyjątkową historię naszych niesamowitych par.
Filmowaliśmy wiele wyjątkowych i pięknych ceremonii ślubnych oraz wspaniałych wesel w Krakowie, Bochni, Brzesku czy Tarnowie, również w innych miejscach nie tylko Małopolski. Mamy bogate doświadczenie, by we właściwy sposób utrwalić te najpiękniejsze chwile tak, jak tego zapragniecie. Profesjonalizm naszej produkcji to uchwycenie waszego dotyku dłoni, wzajemne uśmiechy, łzy szczęścia i te ulotne z pozoru chwile pozostają na długi czas w Państwa pamięci…

gotowy film ślubny

 
 

co zawiera ?

  • początek filmu to przygotowania, teledysk trwający ok 4 minut, w którym przedstawiony jest skrót z przygotowań pani młodej oraz pana młodego oraz to co się dzieje wokół tego wydarzenia, rodzina, dom, samochód ślubny, otoczenie itp.
  • ślub w kościele lub urzędzie stanu cywilnego. w formie reportażu lub teledysk z przysięgą. po uroczystości są życzenia również jako skrótowy klip.
  • powitanie na sali, pierwszy taniec młodej pary oraz blok muzyczny
  • zabawa gości na przemian z ważnymi wydarzeniami i atrakcjami które odbywają się podczas wesela. na przykład: podawanie tortu, podziękowania, występy, konkursy, zabawy dla dzieci i dorosłych.
  • oczepiny zamykają dzień wesela i na tym kończy się film.
  • dodatkowe teledyski: skrót z dnia i z zabawy weselnej, oraz plener filmowy.

coś o naszej fotografii ślubnej i plenerowej.​

nasza propozycja skierowana jest do osób o różnych gustach i upodobaniach:

miłośnikom stylu retro zaproponujemy sesję, której scenerię stanowią zabytkowe budowle, czy stare pojazdy.
wyjątkowy klimat odzwierciedla sceneria w górach, nad jeziorem lub rzeką, fotografie wśród kwiecistych łąk zaproponujemy osobom ceniącym prostotę i jej piękno; w różnych ekscentrycznych miejscach, np. starej fabryce wykonamy zdjęcia plenerowe dla wyjątkowo odważnych osób,
wszystko to dodaje pikanterii, podkreślając indywidualizm każdego człowieka, co szczególnie winno mieć miejsce w tych okolicznościach. materiał realizowany jest od początku do końca przez tych samych operatorów  studio https://weddingmedia.eu/ co powoduje, że każdy istotny szczegół zostanie utrwalony i ukazany.  w zależności od upodobań   warto wybrać naszą ofertę